Так класно бути дєвушкою: коли ти у всьому винна, можна просто устроїти істєріку і сказати: "Ну він і казьол!"
+ ти настільки захопишся ідеєю своєї правоти, шо й не помітиш: ти звикла до того, шо вже він у всьому винен.
Висновок: "А я ж тобі казала, Настя, що він тебе не достоїн!" - кажуть падружки, шо під пивом все-таки вислухали праблєму...
Ахах=) Вже стає смішно від своєї "жіночої логіки". От так стають жінками. Коли мудрішають, а не втрачають цноту.
-
Настя Деревягане нравится - не читай. это не ахинея, слова подбирай.-1
-
Настя ДеревягаКомментарий удален-1
-
AVIGAILчто это за ахинея????0