Dmitrij Naumov
Photographer
Voronezh
Фотосьемка на Волге в мае.
Сьемка в белье на лодке-болотоходе. Ахтуба. Майские праздники.
| Terms | 1000 RUB |
| Vacancy for | Model |
| Job type | Shooting |
| Where | Akhtubinsk, Russia |
| Posted | long ago |
Requirements
| Gender | female |
| Age | from 24 to 35 yrs |
| Height | from 165 to 175 cm |
| Weight | from 45 to 55 kg |
| Chest | from 85 to 95 cm |
| Waist | from 60 to 65 cm |
| Thighs | from 85 to 95 cm |
| Hair length: | Long |
| Hair color: | Blond, Russian Blond, Light Blond, Dark Blond |
| Eye color: | Blue, Green-blue, Green-brown, Green, Gray-blue, Gray-green |
| Face Type: | Caucasian |
Apply for a job
If you are interested in this job, do not hesitate to apply!