Evgenij Onopko
Kharkiv
Модель для фото и видео съёмок, на постоянную основу
Модель для фото и видео съёмок, на постоянную основу. Съёмки с 18-го мая.
| Terms | 750 |
| Vacancy for | Model |
| Job type | Nude shooting |
| Posted | long ago |
Requirements
| Gender | female |
| Age | from 18 to 25 yrs |
| Height | from 170 to 175 cm |
| Weight | from 50 to 55 kg |
| Chest | from 85 to 90 cm |
| Waist | from 55 to 60 cm |
| Thighs | from 85 to 90 cm |
| Hair length: | Shoulder-length |
| Hair color: | Blond, Brunet, Reddish-Brown, Red-Brown, Red |
| Eye color: | Blue, Green-blue |
| Face Type: | Caucasian |
Apply for a job
If you are interested in this job, do not hesitate to apply!