Vadim Kateckij
Photographer
Krasnogorsk
СТУДИЙНАЯ СЪЕМКА
Студийная съемка. Фигура "Рюмочкой" - ярко выраженные талия и бёдра, без татуировок. Подробности в личке.
| Terms | 8000 RUB |
| Vacancy for | Model |
| Job type | Shooting |
| Where | Moscow, Russia |
| Posted | long ago |
Requirements
| Gender | female |
| Age | from 18 to 50 yrs |
| Height | from 167 to 175 cm |
| Weight | from 50 to 65 kg |
| Waist | from 60 to 80 cm |
| Thighs | from 90 to 110 cm |
| Hair length: | Shoulder-length, Medium length, Long |
| Hair color: | Blond, Chestnut, Russian Blond, Light Chestnut, Light Blond |
| Eye color: | Blue, Green-blue, Green, Gray-blue, Gray-green, Gray |
| Face Type: | Caucasian |
Apply for a job
If you are interested in this job, do not hesitate to apply!