Vadim Kateckij
Фотограф
Красногорск
СТУДИЙНАЯ СЪЕМКА
Студийная съемка. Фигура "Рюмочкой" - ярко выраженные талия и бёдра, без татуировок. Подробности в личке.
| Оплата | 8000 RUB |
| Вакансія для | Модель |
| Тип роботи | Модель для фотозйомки |
| Де | Москва, Росія |
| Опубліковано | дуже давно |
Вимоги
| Підлога | Жіночий |
| Вік | від 18 до 50 років |
| Зріст | від 167 до 175 см |
| Вага | від 50 до 65 кг |
| Талія | від 60 до 80 см |
| Стегна | від 90 до 110 см |
| Довжина волосся: | До плечей, Середня довжина, Довгий |
| Колір волосся: | Блондин, Каштановий, Русий, Світло-каштановий, Світло-русявий |
| Колір очей: | Блакитний, Зелено-блакитні, Зелений, Сіро-блакитні, Сіро-зелені, Сірий |
| Тип особи: | Європейський |
Подать заявку
Якщо Вам підходить ця пропозиція, швидше відправляйте заявку!