Il'a Rusakov
Moscow
Илья Русаков.
Требуются девушки для рекламы и фотосъемок.
Требования: от 18 до 28л, от 167 до 177см.
Славянский типаж. Ухоженные кожа и ровные зубы. Гражданство РФ.
Занятость: около 6ч в день.
Ждем Ваши заявки в л.с.
| Terms | 120000 RUB |
| Vacancy for | Model |
| Job type | Shooting |
| Where | Moscow, Russia |
| Posted | long ago |
Requirements
| Gender | female |
| Age | from 18 to 28 yrs |
| Height | from 167 to 177 cm |
| Chest | from 80 to 100 cm |
| Waist | from 55 to 65 cm |
| Thighs | from 85 to 100 cm |
| Hair length: | Shoulder-length, Medium length, Long |
| Hair color: | Blond, Brunet, Chestnut, Russian Blond, Light Chestnut, Light Blond, Dark Blond, Dark Chestnut, Dark Brown |
| Face Type: | Caucasian |
Apply for a job
If you are interested in this job, do not hesitate to apply!